Orbán Viktor megy Felcsúton megáll a kocsival
Megkérdezi a gyereket : Hát neked meg milyen macskád van?:oo
Azt mondja a gyerek: FIDESZES!
*Orbán boldogan megy tovább*
*Két hét múlva megint arra fele megy Orbán*
Megint megkérdezi a gyereket: Ez milyen macska te gyerek?:OO
Gyerek azt mondja: BAL OLDALI!!!!:)
Orbán erre: Ne hazudjál te gyerek múltkor még FIDESZES volt!!:@
Erre a gyerek: Igen,de azóta már KINYÍLT A SZEME